Kariera

ESTO PROJEKT Sp. z o. o. – Projektant instalacji elektrycznych

ESTO PROJEKT Sp. z o. o. z branży elektrycznej poszukuje kandydata na stanowisko: Projektant instalacji elektrycznych

Planowany termin rozpoczęcia pracy: od lipiec 2024

Zadania:

  • Sporządzanie projektów instalacji elektrycznych w zakresie projektowania instalacji obiektów kubaturowych,
  • Kompletowaniu dokumentacji projektowej,
  • Opracowywanie rozwiązań zamiennych,
  • Wariantowa wycena możliwych rozwiązań,
  • Znajomość oprogramowania CAD.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia,
  • System premiowania.

Wymagamy:

  • Doświadczenie min. 2 letnie,
  • Uprawnienia projektanta instalacji elektrycznej (mile widziane),
  • Znajomości programu CAD (poziom zaawansowany),
  • Prawo jazdy,
  • Dbałość o zgodność projektów z obowiązującymi przepisami budowlanymi, higienicznymi i bezpieczeństwa pracy.

Oferty zawierające CV proszę kierować na adres e-mail: info@estoprojekt.pl.

ESTO PROJEKT Sp. z o. o. – Projektant instalacji sanitarnych

ESTO PROJEKT Sp. z o. o. z branży sanitarnej poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent Projektanta instalacji sanitarnych/ Projektant instalacji sanitarnych

Planowany termin rozpoczęcia pracy: od września 2024

Zadania:

  •  Sporządzanie projektów instalacji sanitarnych w zakresie obiektów kubaturowych,
  • Tworzenie rysunków technicznych w programie BricsCAD,
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej,
  • Współpracowanie z innymi branżami,
  • Współpracowanie z zespołem projektowym w celu optymalizacji rozwiązań oraz realizacji projektów na najwyższym poziomie.

  •  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

Wymagamy:

  •  Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomości programu BricsCAD (poziom zaawansowany),
  • Dbałość o zgodność projektów z obowiązującymi przepisami budowlanymi, higienicznymi i bezpieczeństwa pracy,
  • Uprawnienia projektanta instalacji sanitarnej (mile widziane).

Potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego i wykonanego projektu instalacji sanitarnych i elektrycznych? Szukasz kogoś, kto nie tylko przygotuje, ale również kompleksowo zadba o jego realizację? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!