Oferta

Usługa Fit Out

Przestrzenie biurowe, jak i pomieszczenia innych nieruchomości wymagają odpowiedniego dostosowania do potrzeb determinowanych przez sposób użytkowania danego najemcy. Tym właśnie zajmuje się usługa fit out. Tłumacząc to określenie na język polski, jest to zakres prac adaptacyjnych, których celem jest dostosowanie pomieszczeń do wymaganych potrzeb.

Fit out biur – kto powinien skorzystać z tej usługi?

Najczęstszym klientem realizacji typu fit out są najemcy. To oni bowiem będą użytkować daną powierzchnię biurową czy inne pomieszczenia. Zdarza się jednak, że może to być również właściciel nieruchomości, który chce zlecić realizację fit out, by dostosować przestrzeń w ramach umowy najmu.

Fit out nieruchomości – jaki jest zakres prac?

Zakres fit out jest bardzo szeroki. Ta kompleksowa aranżacja przestrzeni biurowych zawiera wiele różnych czynności, które w całości pozwalają na realizację projektu. Zakres prac, jaki obejmuje fit out:

  • Przygotowanie projektu fit out – powinien on powstać w taki sposób, aby zapewnić jak największy komfort pracy dla osób, które będą korzystały z powierzchni najmu.
  • Demontaż istniejącej infrastruktury – wszelkie pozostałości po poprzednich najemcach powinny zostać usunięte przed wykonaniem prac docelowych.
  • Prace budowlane – przebudowa przestrzeni pracy tak, aby spełniały wymogi nowego najemcy.
  • Wykonanie projektu instalacji elektrycznej, projektu instalacji sanitarnej i projektu systemów wentylacji i klimatyzacji. 
  • Montaż oświetlenia
  • Elementy ozdobne – prace wykończeniowe i indy indywidualna aranżacja przestrzeni
  • Umeblowanie miejsca pracy według potrzeb najemcy.

Zalety kompleksowej realizacji projektu fit out

W przypadku przestrzeni biurowych fit out jest niezwykle dobrym wyborem. Ponieważ dba on nawet o najmniejszy detal dostosowania pomieszczeń. Od zwykłych prac budowlanych różni się ona tym, że rozpoczyna się od dogłębnego poznania potrzeb najemcy już na etapie tworzenia projektu. Kompleksowe usługi fit out można więc porównać do ubrań szytych na miarę, które zawsze leżą lepiej niż gotowe.

Zakres realizacji fit out Warszawa z Esto Projekt

W ramach realizacji fit out nasza firma zajmuje się przygotowaniem projektów oraz koordynowaniem realizacji projektów instalacji elektrycznych i sanitarnych na terenie Warszawy, jak i w całej Polsce. Zlecając nam projekt i realizację tych instalacji w modelu fit out, masz gwarancję, że efekt prac pozwoli efektywnie i niezwykle praktycznie wykorzystać dostępna przestrzeń. Wybierając naszą firmę, nie musisz się o nic martwić. Zadbamy o to, aby zarówno instalacja sanitarna, jak i elektryczna była zaprojektowana oraz wykonana w ramach nadzoru autorskiego na najwyższym możliwym poziomie, spełniając wszelkie pierwotne założenia. 

Jeśli szukasz firmy, która wykona dla ciebie projekt i wykonanie instalacji sanitarnych i elektrycznych w modelu fit out, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie Warszawy, jak i w całym kraju.